Eczacılık Fakültesi

Makedonya Avrupa Üniversitesi Eczacılık Fakültesi

Makedonya Avrupa üniversitesi Eczacılık fakültesi,  Türk Öğrencilerimiz tarafından en çok tercih edilen bölümler arasındadır.

Makedonya Avrupa Üniversitesi’de Türkçe Eczacılık bölümü okuyabilirsiniz, Mezun olduğunuzda, YÖK’e başvuru yapılıp gerekli prosedürleri yerine getirdikten sonra Türkiye’de mesleğinizi icra edebileceksiniz.

Türkiye’ye en yakın yüksek eğitim imkanı olan Makedonya’nın Başkenti’nde ve Makedonya’nın en gelişmiş ve büyük şehri olan Üsküp şehrinde bulunan Üsküp Avrupa Üniversitesi Eczacılık eğitimi vermektedir. Bu üniversitede okumanın avantajlarından yararlanmak artık çok kolay ! Türkiye genelinde bulunan onlarca Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinden herhangi birine giderek gerekli evraklarınızı verip kayıt olabilirsiniz…

Makedonya Avrupa Üniversitesi Eczacılık Fakültesi eğitim dili Türkçe’dir. Makedonya Avrupa Üniversitesi Eczacılık Fakültesi eğitim süresi 5 senedir.

Makedonya Avrupa Üniversitesi Eczacılık Fakültesi bölümlerinde çok sayıda deneyimli ve tanınmış hocalar görev yapmakta olup en üst düzeyde eğitimin verilmesi için teknolojik olarak yeterli ve modern sınıflarda ve laboratuarlarda eğitimlerini vermektedirler.

 

Kategori: Haberler.